VİLLA KODU İLE

HAKKIMIZDA

Wings Seyahat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi iştiraklerinden "Balayı Villası" markası, balayı tatili anlayışına yenilik getirmek amacıyla kurulmuş seçkin villa ve otel portföyü ile siz değerli müşterilerimize genç ve dinamik kadrosu ile kaliteli ve kurumsal yapıda bir hizmet sunmayı hedefleyen A sınıfı seyahat acentası olup TURSAB belge numarası 11095'dir.

Türkiye’nin doğal güzellikleri ve tarihi yapısıyla harmanlanmış “bölgelerde” sizlere villa tatili şansı sunan balayivillasi.com.tr, balayı tatilinizi unutulmaz yapmayı amaçlıyor. Antalya başta olmak üzere Muğla’da da aktif olarak kiralık balayı villaları çeşitlerini sizlere sunan balayivillasi.com.tr, hayalinizdeki balayı tatili için çok daha uygun fiyatlar ödemenizi ise kolaylaştırmak istiyor. Aşkınıza aşk, mutluluğunuza mutluluk katacağınız “balayı tatilinizi” mükemmel kılmak için tüm talep ve isteklerinizi değerlendiren balayivillasi.com.tr, siz değerli çiftlerin memnuniyetlerini arttırmak için “özel ricalarınızı” mümkün olduğu mertebede gerçekleştirmekten onur duyuyor. Siz de başta Antalya ve Muğla olmak üzere balayı tatiliniz için size en uygun kiralık balayı villası seçeneklerini görmek ve hemen rezervasyon yapmak istiyorsanız web sayfamızda yer alan özel konseptlere ayrılmış villalara göz atmaya başlayın!

BALAYI VİLLASIEKİBİMİZSektörde tecrübeli ve dinamik ekibimizle, unutulmaz bir balayı tatili geçirebilmeniz için yanınızdayız...

BALAYI VİLLASIBELGELERİMİZ

Unutulmaz Bir
BALAYI TATİLİ

ODA SÜSLEMESİ

FOTOĞRAF ÇEKİMİ

TEKNE TURU